SweetieSmat
SweetieSmat SweetieSmat
  • 02-08-2018
  • Biology
contestada

Say it costs $2.25 to ride the T. If you ride 2 times a day for the month of July how much would you spend?

Respuesta :

vunderkid
vunderkid vunderkid
  • 02-08-2018

$2.25*31*2=139.5

You will spend $139.5 on July

Answer Link

Otras preguntas

What is main difference between the SAT-I and SAT-II?
Where might you gain insights to what is important within content you are about to read? a. Chapter questions c. Index b. Table of contents d. Glossary
I really need a answer i am desperate, A, B, C, and D please.
HELP PLEASE NEED TO TURN THIS IN ASAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Read the following passage and answer the question. But as he forged along he saw to his great astonis
80 kg decreased by 63%
It often takes ________ to resolve the grief associated with losing a loved one.
What is the approximate longitude and latitude of Libya in Africa??
do oranges have vitamin c in them or E?
what does the declaration blame for the social problems and gov. corruption in france?
Which of the following is equivalent to 0.01? A.10^00.1 B.10^-2 C.10^-1 D.10^1