alondrasofiapd75im
alondrasofiapd75im alondrasofiapd75im
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

paper clips costs $7.20 what is the unit price of the paper clips

Respuesta :

artisan2005
artisan2005 artisan2005
  • 02-10-2018
i could help you, but how many paper clips were there? divide 7.20 by whatever number it is...
Answer Link

Otras preguntas

What is 7/6 in simplest. Form
36/b-3=0 find the solution of this equation.
how to write 6007200 in two other form
round to the nearest hundredth. 84.562
Express 8.15 as a mixed number.
how do you write 35.2 in word form?
Factor the trinomial: 5x^2-2x-7
Write a pair of numbers such that the value of the 7 in the first number is 1000 times the value of the 7 in the second number, and the value of the 3 in the fi
Factoring Trinomials (a=1)n^2 + 4n -12
Write one sentence to describe Geography.