tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

base on t statement above ,identify two positive coping strategies that​
I NEED HELP REALLY FAST !!!!!!! Name the marked angle in 2 different ways.
the difference between a two digit number and the number obtained by interchanging the position of its digit is 36 what is the difference between two digit of t
Guys help me? I’m desperate
Give examples of numbers that you would multiply by 3 to get an answer that is greater than 3, equal to 3, or less than 3
Ud.? Buenos días, Sr. Marcos. ¿Cómo Muy bien, Jorge. ¿Y tú? A. es B. está C. estás D. tiene
Identify the phases of mitosis.
A regular hexagon is inscribed in a circle with a diameter of 8 inches.a. What is the perimeter of the hexagon? b. What is the area of the hexagon?Step by step
Cool Tees buys a shirt for $21. The sale price is120% of the original price. What is the sale price for this shirt?
Questions: You can save $200 monthly to put into your retirement account and you have 35 years until you retire. Assume an 8% rate of return and a monthly compo