dasairy200814
dasairy200814 dasairy200814
  • 01-04-2020
  • Mathematics
contestada

Can you help me pleaseeeeeeeeeee

Can you help me pleaseeeeeeeeeee class=

Respuesta :

sanwilbrn
sanwilbrn sanwilbrn
  • 01-04-2020

Answer:

Lemon

Step-by-step explanation:

Hope this helps

Answer Link
rkdaniel20
rkdaniel20 rkdaniel20
  • 01-04-2020
The answer is green
Ver imagen rkdaniel20
Answer Link

Otras preguntas

A student might be led to join a social movement by __________, such as rising student loan debt.
A movement along the phillips curve shows that the unemployment rate and inflation rate are.
Measure of angle TRV?
what is pie square root of 20 and is the actual sum of 100 times a number is the actual answer
what is s for silicon tetrachloride Sicl4?
QUESTION 9 Find f(g(2)) for the following: Given: ƒ (x) = 2x² − 1, g(x)=x+2 - Find:f(g(2))
A certain brand of coffee comes in two sizes. A 12.3-ounce package costs $2.99 . A 33.9-ounce package costs $8.74 . Find the unit price for each size. Then stat
Algebra x^3- 2x^2 + x
In ovulation, after expelling the oocyte the follicle becomes a __________ and secretes __________.
The international political order set up after world war ii included an important economic component focused on facilitating globalization and cutting barriers