ramsesvc07
ramsesvc07 ramsesvc07
  • 02-04-2020
  • Mathematics
contestada

Help me with this plz

Help me with this plz class=

Respuesta :

cesxe cesxe
  • 02-04-2020

Answer:

1, 9/13

2. 3/28

3. 7/10

4. 1/10

5. 2/3

6. 1/6

Answer Link
Barucobama
Barucobama Barucobama
  • 02-04-2020

Answer:

that should be 2= 1/8 3= 7/10 4= 1/10 5= 2/3 6= 1/6

Answer Link

Otras preguntas

Click on the link to this video to listen to a passage about science. Take notes as you are listening. Remember to include only key words. If necessary, you may
2826 to the nearest hundred
what is food service and procedure?
Please answer this quickly!! 37 points!!
A course in treatment planning and diagnosisall applicants for licensure in mn must do which of the following if they fail the clinical examination or the licen
A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
the height of the daughter is 42 inches and the height of the mother is 5 ft 9 inches tall
A grocery store sells a bag of 4 oranges for $2.84. How much would it cost for 5 oranges?
Whats the overall goal of good time management
An hydrocarbon mixture with water 5:2 ratio is mixed with another mixture of hydrocarbon and water 6:1 ratio. What is the new ratio of the mixture?