chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

What was life like in Russia during the 1917 Russian Revolution?
Johnny bought 7 stamps for 1.12. how much does each stamp cost
Which career professional would be considered part of the human resources pathway of the business, management, and administration career cluster?
How can anger affect eating habits? Select the two correct answers. A. It can reduce appetite. B. It can reduce hydration levels. C. It can lead to poo
8 1/3 of what number is 50.5
The primary reason the Bantu-speaking people of West Africa migrated southward and eastward between 500 B.C. and A.D. 1500 was to
What's the perimeter of a rectangle with length 12 m and width 5 m?        A. 49 m   B. 17 m   C. 60 m   D. 34 m
Which body of water was most likely the center of roman?
What is the alignment of the Earth, moon, and sun during a solar eclipse? Sun, Earth, moon Earth, sun, moon Earth, moon, sun Moon, sun, Earth
How are the jin wang and danny/chin-kee plotlines similar?