madelinelujano madelinelujano
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

help me out please <3

help me out please lt3 class=

Respuesta :

279844 279844
  • 04-05-2020

Answer: you could do store A is $8 per hour, and thirteen $13 per day, store B can be $3 per hour, $18 per day

I'm not too confedent but I'm still happy to help!

Answer Link

Otras preguntas

A strong attack by the Germans near the Luxembourg border became known as the Battle of _______.
What is the ultimate goal of the systems approach to diversity and cultural competence in health care?
Question 10 Unsaved What type of food did Sumaya receive at the refugee camp? Question 10 options: wheat, beans, oil, salt, and powdered food steak, eggs, and
Why did Daniel Shays rebel against the government
When a clock reads 3:00 what is the area of the clock face between the hour and the minute hands if the clock face has a 12 inch diameter
If the mass of a material is 45 grams and the volume of the material is 10 cm^3, what would the density of the material be
A formal acceptance by the supreme court to review a decision of a lower court is called ________.
3times square root of 81
What does the concept of stability do for a family? defines family roles keeps order prevents disruptions all of the above
Write about the importance of exercise