rhedhhhhdhd rhedhhhhdhd
  • 02-11-2020
  • Mathematics
contestada

Can anyone help me plz

Can anyone help me plz class=

Respuesta :

cookieplayZ
cookieplayZ cookieplayZ
  • 03-11-2020

Answer:

Add all the prices then divide by the total amount she has to spend. then the answer from that goes in to the 45 how many time or you multiply the 45 times the answer you got before.

HOPE THIS HELPS.

Answer Link

Otras preguntas

Zack went on 6 hikes. The hikes were:7 miles - 6 miles - 5 miles - 4 miles - 4 miles - 6 milesWhat was the range of the lengths of Zack's hikes?​
3.what scale is used to measure the intensity of a hurricane?
please help i am confused
wildflower mix contains several different types of seeds. cornflower 40 primrose 3 black-eyed Susan 2 poppy 6 baby's breath 12 What is the probability that a ra
Which of the following is the correct way to transcribe this according to our Clean Verbatim Style Guide? A) I'm not gonna lie. It's not easy to do. R) I'm not
please solve this question faaaast​
a newspaper editor hired a writer for jokes cartoons. the cost for 8 jokes and 6 cartoons is 610usd. the cost of 6 jokes and 8 cartoons is 510usd how much do a
Which speech made a stronger use of the appeal to reason? Write two paragraphs that compare and contrast both speeches in terms of their appeals to reason. Prov
find the highest common factor (HCF) of 30 and 45
What are the characteristics of nonavianreptiles that set them apart?