dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

30 minus 3 plus 4 is equal to what​
If you look carefully at the words sleepy and tired you see sleep in sleepy so here's my questionIf your sleepy you want to sleep and if your tired you want to
what is the square root of 0.0225
Activity 2. The use of adverbs of manner. Instructions: Translate the spañisk sentences into space in the correct way, taking into account the adverbs of manner
como simplifica essa expressão: x+6y-7z+2-8x-12y-10z-20:​
Find the area of the figure.
What does it means to be socially marginalised?? ​
Please help me, I will give you brainliest if it's right! <3 :)
_____ Order ______ Phylum _______ Kingdom _______ Family
How many moles are in 48.0g of H2O2?