nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

What is the value of the 4 in 6.54
A grocery store gives away a $10 gift card to every 25th customer and a $20 gift card to every 60th customer. Which customer will be the first to receive both
which of the following types of organisms uses cellular respiration for their cellular energy needs
Which type of central heating system is often used when heating many buildings from a central location? A. electric baseboard B. forced-air C. hot-water D. s
the diffrence between a glacier and a geyser
Can someone please help with this question? Please A cylindrical tank has a radius of 15 ft. and a height of 45 ft. How many cubic feet of water can the tank ho
How do you graph y= -x+5
whats 3.25 repeating as a fraction
Evaluate the expression when x = –12. 3x – 17 a. –53 b. –19 c. 19 d. 53
In a parallel circuit, the voltage is _______ across all branches