xRatsxRatsxRatsx
xRatsxRatsxRatsx xRatsxRatsxRatsx
  • 03-10-2016
  • Mathematics
contestada

oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

oranges each038 Apples each026number 21 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2016
I would say just add them together
Answer Link

Otras preguntas

The structures that an animal uses to exchange gases with its surroundings make up the
A body that offers little resistance to the movement of free electrons from one point to another is a/an A. conductor. B. insulator. C. capacitor. D. coulom
What would be your definition of Social Studies?
What is equivalent to 0.05
What is the unit rate of $46 for 5 toys
Use mitochondrion in a sentence
What is the adjective clause in the sentence? Janelle, whom the puppy loves to lick, is getting plenty of puppy kisses all over. A. of puppy kisses B. is get
What is the answer to 6y+12=3y-3
the number of birds that Vikram saw on a nature walk is 1 less than 4/5 the number of birds that Shaya saw. Shay saw a total of 10 birds. how many birds did vik
What was the reason for the Sugar Act of 1764? To keep the colonists safe To pay for war debts To prevent smuggling To raise funds for the colonies