belannak42
belannak42 belannak42
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

32.50 divided by 6.50

Respuesta :

iff24
iff24 iff24
  • 02-03-2021

Answer:

Your answer would be 5 :)

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?
nature is art of god (expansion of idea)​
Determine the intercepts of the line. Don’t round answers. -6x+3y=-7
Increase 240 by 15% and then decrease it by 75%
Superman needs to save Lois from the clutches of Lex Luthor. After flying for 11 seconds, he is 1638 meters from her. Then at 19 seconds he is 1302 meters from
Can you write me a paragraph about holidays in New Zealand
Evaluate each expression for the given values of the variables X-y^3;x=27,y=3
Much of the emphasis in education at this time was on standardization. Schools across the country used the same books to teach children. In a young nation, why
June has $1.95 in dimes and nickles. She has a total of 28 coins. How many of each type of coin does she have?
If the earth weighs 120 lbs and now weighs 90 lbs and Venus weighed 109.2 lbs what would Venus now weigh