BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

If 3 and 4 are magnitudes of vector quantities, when will the magnitude of their sum be 5?
How do you round to the greatest place value
What is larger 80% or 1/8?
9.14 to the nearest tenth
7a-3=3-2a I don't know how to solve this question
what does como te llamas mean in Spanish?
during the lunch break a deli sold 36 large sodas if the ratio of large sodas sold to small sodas sold was 4 : 1 how many small sodas were sold
When Jenny writes the pencil exerts a force of 5N on the paper The Area of the pencil in contact with the paper is 0.5 mm² calculate the pressure of the pencil
I need help with density I don't get it at all
First, think about what you would like to be doing twenty years hence. Then, find out what education you must have to achieve this goal.a.Fragmentb.Run-onc.Corr