Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

show that 40 is one tenth of 400
What was MacArthur’s role in the Korean War?
The human respiratory system consists of various organs that work together to accomplish the vital task of bringing oxygen into the body. One organ listed is pa
Jasmine has 8 packs of candle wax to make scented candles. Each pack contains 14 ounces of wax. Jasmine uses 7 ounces of wax to make o e candle. How many cand
What arrangement of electrons would result in a nonpolar molecule?
Round to the place of the first digit 140,250
order the numbers from greatest to least 56.01, 56.1, 56.011
3x+3y+6z=9 2x+y+3z=7 x+2y-z=-10 any one know the answer
why is the weather mostly warm and sunny in the southeast
A certain skin lotion is a fine mixture of water and various oils. This lotion is cloudy and cannot be separated into oil and water by filtration or centrifuge.