kat900
kat900 kat900
  • 04-01-2017
  • Mathematics
contestada

Math question please answer

Math question please answer class=

Respuesta :

Lfbfaye
Lfbfaye Lfbfaye
  • 04-01-2017
The answer is 1 9/10 so B
Answer Link
Nizux
Nizux Nizux
  • 04-01-2017
Answer :  1.9 or 1 and 9/10


Ver imagen Nizux
Answer Link

Otras preguntas

How many protons and neutrons does Nitrogen - 20 have?  need help before tomorrow
I WILL GIVE BRAINLIEST TO WHOEVER IS CORRECT.
Why were segregation laws popular in the late 19th century? They were financially advantageous to white farmers. They maintained the racist social order of the
PLEASE HELP ME ASAP! Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 5 ounces of raisins for $1.49 Choice B: 12 ounces of raisins for $3.59 Choice A
Determine the equation of a circle with a center at (–4, 0) that passes through the point (–2, 1) by following the steps below. Use the distance formula to dete
Romeo and Juliet centers around
What achievements were made under the Articles of Confederation?
Peek-a-boo games are compelling for babies because infants in the sensorimotor stage lack:
A student completing an experiment finds that her data do not support her hypothesis. What conclusion can she reach? A. The hypothesis is supported. B. T
The periodic table was developed in order to group and organize elements with similar physical and chemical properties. Elements such as fluorine, chlorine, an